شعار سال
جمعه 25 خرداد 1403
  • 1401/11/05 - 01:42
  • - تعداد بازدید: 195
  • - تعداد بازدیدکننده: 194
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در راستای تحقق سند تحول دولت مردمی؛

سایت جدید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور رونمایی شد

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از رونمایی چهره جدید سایت این سازمان در راستای تحقق سند تحول دولت مردمی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «غلامحسین حسینی نیا»، بیان داشت: سایت جدید این سازمان با استفاده از پیشرفته‌ترین و کارآمدترین نرم‌افزارهای موجود و با استفاده از تکنیک‌های فنی، گرافیکی و محتوایی روز دنیا طراحی و راه‌اندازی شده و اطلاعات آن به صورت لحظه‌ای به روز می‌شود.

وی با اشاره به مطالعات و نیازسنجی‌های دقیق یک ساله کارشناسان، تصریح کرد: این سایت با رویکردی جدید و با شکلی متفاوت با قبل، راه‌اندازی شده تا بدین ترتیب پاسخگوی نیازهای جدید مخاطبان باشد و نیز خدمات متنوع را به آنان عرضه کند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی«تغییرات بصری، ظاهری و شکلی» و «تسهیل و تسریع دسترسی کاربران به اخبار، تصاویر و فیلم‌های آموزشی» را از جمله ویژگی‌های سایت جدید برشمرد و گفت: با راه‌اندازی این سایت جدید، مخاطبان قادر خواهند بود؛ طی ورود به سایت با نشانی www.irantvto.ir  به اطلاعات و جزئیات آموزش های مهارتی در مراکز ثابت دولتی و آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد دست یابند.

به گفته وی، ثبت نام در دوره های آموزشی، سامانه طرح مهارت آموزی محیط کار واقعی/دوگانه و بنگاه های اقتصادی، پرداخت هزینه های ثبت نام در دوره آموزشی، آزمون و ...، برگزاری آزمون های مهارتی، ثبت نام در آزمون ادواری و صنعت ساختمان، کارت ورود به جلسه آزمون، نتایج آزمون های تئوری (کتبی و الکترونیکی)، استعلام، صدور، تمدید و تعویض گواهینامه ها، صدور و تمدید پروانه تاسیس آموزشگاه آزاد، ثبت درخواست صدور پروانه تاسیس، صدور ابلاغ مربیگری، مشاوره آموزشی و هدایت شغلی، بانک استانداردهای آموزشی و ... از خدمات ارائه شده سازمان در این سایت می باشد.

حسینی نیا این اقدام را بخشی از تحقق سند تحول دولت مردمی خواند و افزود: صرفه‌جویی در هزینه، پشتیبانی مطمئن‌تر، انعطاف‌پذیری بیشتری و امنیت بالاتر از جمله مزایای سایت جدید است.

  • گروه خبری : اخبار استانی
  • کد خبر : 95367
کلمات کلیدی
حامد غلامی
خبرنگار

حامد غلامی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سایر پیوندها
تنظیمات قالب
گفتگو انلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین